Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
+420 778 888 074
+420 778 888 074

Absolventi

2020/2021
  • Adéla Bergerová - Konzervatoř Brno - příčná flétna
  • Kateřina Langrová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Zuzana Peldová - SUPŠ Hradec Králové
  • Veronika Samková - SUŠ sochařská a kamenická Hořice - Užitá malba
  • Tadeáš Trs Michael - SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby Praha - Grafický design
  • Aneta Koželuhová - VUT Brno - Architektura a urbanismus
  • Eliška Balcarová - Univerzita Hradce Králové - hudební kultura, housle
  • Ondřej Martinek - Gymnázium Jana Nerudy Praha - housle
2019/2020
  • Štěpánka Beránková - ČVUT Praha
  • Markéta Hájková - UMPRUM Praha
  • Natálie Holoubková - SPUŠ sklářská
  • Agáta Dusilová - Konzervatoř Brno - klavír
  • Anežka Polnická - Konzervatoř Kroměříž - klavír
2018/2019
  • Nikol Kubíčková - Masarykova univerzita Brno - výtvarná výchova, anglický jazyk
2017/2018
  • Věra Bartošová - Univerzita Hradec Králové PdF - vývarná výchova, biologie
  • Tereza Jansová - Technická univerzita Liberec - architektura
  • Kristýna Mikysková - SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní tvorba
  • Laura Karpišová - Konzervatoř Pardubice - klarinet
2016/2017
  • Kateřina Balcarová - Univerzita Hradec Králové PdF - hudební kultura, hra na housle
  • Andrea Bojčuková - SUPŠ Ústí nad Orlicí - textilní design
  • Amal Al-Kheir - Taneční konzervatoř Brno
  • Veronika Peldová - Univerzita Hradec Králové PdF - textilní tvorba
  • Vít Ponka - Konzervatoř Pardubice - tuba
  • Jan Preclík - Univerzita Hradec Králové PdF - hudební kultura, hra na housle
  • Bára Vélová - SPgŠ Litomyšl
2015/2016
  • František Říha - SŠUP Ústí nad Orlicí - grafický design tiskovin
  • Veronika Jarkovská - ČVUT Praha, Fakulta architektury - architektura a urbanismus
  • Jan Prouza - ČVUT Praha, Fakulta architektury - krajinářská architektura
  • Dominika Dostálková - Ostravská univerzita, Fakulta umění - sólový zpěv
  • Lukáš Fendrych - Konzervatoř Brno - sólový zpěv
  • Kateřina Černá - Soukromé hudební gymnázium P. Křížkovského, Brno
2014/2015
  • Anežka Koukolová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Teresa Nowaková - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Markéta Doskočilová - SŠAK Hradec Králové - multimediální tvorba
  • Markéta Kaplanová - VŠUP Praha - ateliér módní tvorby
  • Vojtěch Fiala - SŠOSE Červený Kostelec - modelářství a návrhářství oděvů
  • Jan Hejlek - SŠŘ Jaroměř - umělecký kovář a zámečník, pasíř
  • Gabriel Forman - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Nelly Novotná - Univerzita Hradec Králové, PdF - biologie, výtvarná tvorba
  • Daniela Kurková - VOŠ grafická Praha - grafika
2013/2014
  • Anežka Koukolová - SUPŠ Ústí nad Orlicí - textilní a interiérový design
2012/2013
  • Jan Perháč - Střední škola vizuální tvorby, Hradec Králové - grafický design
  • Vu Duc Minh - ČVUT Praha - architektura
  • Jana Lepšová - Konzervatoř Pardubice - dirigování
2011/2012
  • Milada Šulcová - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Sabina Hašková - SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní design
  • Aneta Valtrová - Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí - propagační grafika
  • David Veverka - Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové - počítačová grafika
2010/2011
  • Lenka Klugerová - Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové - grafický design
  • Jan Beneš - Střední škola nábytkářská a obchodní Hradec Králové - umělecký truhlář
  • Nikola Smrčková - Střední umělecká škola Václava Hollara Praha - grafický design
  • Martina Manišová - SUPŠ Uherské Hradiště - užitá malba
  • Markéta Kaplanová - SUPŠ Ústí nad Orlicí - modelářství a návrhářství oděvů
  • Nelly Novotná - SUPŠ Ústí nad Orlicí - modelářství a návrhářství oděvů
  • Kristýna Michaličková - Univerzita Palackého Olomouc - divadelní věda
  • Lenka Klugerová - SŠ aplikované kybernetiky - grafický design
2009/2010
  • Jiří Ptáček - ČVUT Praha - architektura
  • Ondřej Hanuš - Hudební gymnázium Ostrava
  • Marie Navrátilová - SUPŠ Uherské Hradiště - užitá malba
  • Kamila Divíšková - SUPŠ Ústí nad Orlicí - oděvní tvorba
  • Vlasta Hermanová - Technická univerzita Liberec - textilní tvorba
  • Aneta Volfová - Univerzita Brno, Fakulta zahradní a krajinné tvorby
  • Monika Nováková - VOŠ grafická Jihlava - multimediální umělecká tvorba
  • Barbora Lepšová - Univerzita Karlova - pedagogická fakulta
2008/2009
  • Kristýna Nováková - SPgŠ Litomyšl
  • Martina Neherová - Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
  • Jana Hovorková - Střední škola oděvní Červený Kostelec
  • Kamila Divíšková - Střední škola oděvní Červený Kostelec
  • Tereza Pánková - Univerzita Brno
  • Marcela Jelenová - Univerzita Hradec Králové
  • Michaela Lišková - Univerzita Hradec Králové
  • Anna Chalupná - Univerzita Palackého Olomouc
  • Jaroslav Petruželka - Univerzita Praha
2007/2008
  • Pavel Zemen - Konzervatoř České Budějovice - klavír, klarinet
  • Monika Šponiarová - SPgŠ Litomyšl
  • Pavla Hanzalová - Univerzita Hradec Králové
  • Michaela Cejnarová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Lucie Filipová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Kateřina Šánová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
2006/2007
  • Kristýna Kováříčková - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Eva Kosková - Konzervatoř Praha - klavír
  • Kateřina Barvínková - SPgŠ Litomyšl
  • Antonín Sondej - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Dita Plicková - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Michaela Šabatová - SUPŠ Ústí nad Orlicí
  • Nikola Dvořáková - Taneční konzervatoř Brno
  • Helena Peterová - Taneční konzervatoř Praha
  • Barbora Lepšová - Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta
2005/2006
  • Kristýna Plicková - Konzervatoř Pardubice - klarinet
  • Pavlína Dostálová - SOŠ Ústí nad Orlicí
  • Tomáš Andrle - SOŠ Ústí nad Orlicí
  • Marie Fiandová - SPgŠ Litomyšl
  • Helena Čermáková - Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
  • Jan Kroutil - Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové
  • Věra Veverková - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
2004/2005
  • Veronika Formanová - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Kateřina Synková - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Lucie Cabalková - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Michaela Bartáková - SOŠ Ústí nad Orlicí
  • Veronika Ungerová - SOŠ Ústí nad Orlicí
  • Adéla Bečičková - SPgŠ Litomyšl
  • Eliška Řeháková - SPŠ Velké Poříčí
  • Petr Bílý - VUT Brno
2003/2004
  • Michaela Grundová - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Jana Hartmanová - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Jana Koutská - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Jitka Dvořáková - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Martin Škava - SOŠ Ústí nad Orlicí
  • Pavel Štichauer - SOŠ Ústí nad Orlicí
2002/2003
  • Libuše Pánková - SŠ floristická Hradec Králové
  • Tereza Doubravová - SŠ textilní Ústí nad Orlicí
  • Zuzana Krčmářová - SVPŠ Turnov
2001/2002
  • Michaela Cíglerová - ČVUT Praha
  • Iveta Mičeková - Univerzita Hradec Králové, Pedagogická fakulta
  • Ivana Čermáková - SOŠ Velké Opatovice
  • Marie Roušavá - SPgŠ Litomyšl
  • Věra Veverková - SPgŠ Litomyšl
  • Michaela Faltysová - SŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
2000/2001
  • Kateřina Synková - SPgŠ Litomyšl
  • Jitka Potočková - Univerzita Hradec Králové
  • Kateřina Rázková - Univerzita Hradec Králové
1999/2000
  • Stanislava Bečičková - Konzervatoř Pardubice - viola
  • Eva Zakálová - Soukromá taneční konzervatoř Praha
  • Tereza Kosková - Soukromá taneční konzervatoř Praha
  • Tomáš Kučera - SPŠ sochařská a kamenická Hořice
  • Barbora Kopsová - VOŠ Litomyšl
1998/1999
  • Ludmila Benešová - Konzervatoř Brno - klarinet
  • Michaela Barnetová - Pedagogická fakulta Olomouc
  • Monika Šponiarová - SPgŠ Litomyšl
  • Pavlína Tomešová - SPgŠ Litomyšl
  • Petr Barvínek - SPŠS Náchod
  • Marie Suchanová - VOŠ oděvního návrhářství Praha
1997/1998
  • Zuzana Michaličková - Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha
  • Lenka Prokopová - Konzervatoř Pardubice - klavír
  • Kateřina Jiroušková - Pedagogická fakulta Brno
  • Eva Dodková - SKŠ Bechyně
  • Markéta Moravcová - SŠT Ústí nad Orlicí
  • Veronika Řeháková - SŠT Ústí nad Orlicí
  • Jana Dostálová - VOŠ Litomyšl
1996/1997
  • Jana Čoupková - Konzervatoř Brno - sólový zpěv
  • Zuzana Kubáčová - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Petra Pohlová - Pedagogická fakulta Hradec Králové
  • Jitka Valentová - SPŠ Litomyšl
  • Jitka Kudelová - Střední návrhářská škola Turnov
  • Eva Kolbová - Střední grafická škola Jihlava
  • Stanislava Hanušová - Taneční konzervatoř Brno
1995/1996
  • Jana Jirsová - Pedagogická fakulta Hradec Králové
  • Marie Kováříčková - Pedagogická fakulta Hradec Králové
  • Lenka Barvínková - SUŠ Turnov
1994/1995
  • Tomáš Harom - SPŠS Náchod
  • Lucie Hejhálková - Střední škola pedagogická Litomyšl
  • Martina Boková - Střední umělecko-průmyslová škola výtvarná Brno
  • Petra Čermáková - Vysoká škola pedagogická Hradec Králové
  • Hana Skočdopolová - Vyšší pedagogická škola Brno
1993/1994
  • Veronika Kováříčková - Univerzita Karlova Praha - ped. fakulta
  • Radek Pilc - Vojenská hudební škola Roudnice nad Labem
  • Mikuláš Medlík - UMPRUM Praha
  • Šárka Hofmanová - SŠS Žďár nad Sázavou
1992/1993
  • Michal Kubáč - Konzervatoř Pardubice - fagot
  • Jiří Berger - Konzervatoř Pardubice - příčná flétna
  • Roman Horský - SPŠS Náchod
  • Marie Kalousová - SUPŠ Brno
1991/1992
  • Simona Lorencová - Konzervatoř Pardubice
  • Eva Klejmová - SUPŠ Železný Brod
  • Daniel Vávra - SUPŠ Turnov
1989/1990
  • Kateřina Ledečová - Konzervatoř Pardubice - klavír, JAMU Brno
  • Ivana Boušková - Konzervatoř Pardubice - housle
  • Martina Kalousová - SUPŠ Brno
1988/1989
  • Václava Roklová - Konzervatoř Pardubice - housle
  • David Marišler - Konzervatoř Pardubice - klarinet, JAMU Brno
1987/1988
  • Radka Koďousová - PF Hradec Králové
  • Ilona Janečková - SPgŠ Litomyšl
  • Hedvika Moravcová - SUPŠ Praha
1985/1986
  • Lenka Hlaváčková - AMU Praha, taneční fakulta
  • Václav Sedláček - Konzervatoř Pardubice - trubka
  • Pavlína Grulichová - SPgŠ Litomyšl
  • Petr Cichy - SUPŠ Bechyně
1984/1985
  • Martin Šeda - Konzervatoř Teplice - klarinet
  • Radka Štaincová - PF Hradec Králové
  • Martin Stárek - SPŠ Zlín
  • Bohdana Šedková - SUPŠ Bechyně
  • Iveta Richtrová - SUPŠ Turnov
1982/1983
  • Karel Štrégl - Pedagogická fakulta Hradec Králové

Oficiální název školy: Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
Adresa školy: Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
KANCELÁŘ: tel.: 778 888 074, e-mail: skola@zusrk.cz

iZUŠ
Image
Image

Income Tax Planning

    View Service